KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645467
nr 1264 5467
C Eberhardsson, Hästar, signerad. Olja på pannå, 18x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 juli 2019
kl 20:07:11
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)